...

Polityka zwrotów

ZWROT
Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów na www.mkos.com.pl wygasa po upływie 30 dni od dnia otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient dokonujący zakupu poprzez stronę internetową www.mkos.com.pl ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru (z wyjątkiem maseczek ochronnych) bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów.
Jedynymi kosztami ponoszonymi przez klienta są koszty przesyłki zwracanego produktu.
Warunkiem rejestracja zwrotu online jest – pobranie, wypełnienie i przesłanie drogą mailową FORMULARZU ZWROT na adres: kontakt@mkos.com.pl, a następnie dostrczenie produktu na adres: Koszalin, ul. Zwycięstwa 95 B, 75-005.
W terminie do 14 dni od dnia, w którym prześlą Państwo oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów i zamiarze zwrócenia zamówionych towarów, należy zwrócić towar.

Po otrzymaniu paczki i sprawdzeniu produktów, zostaną Państwu wypłacone pieniądze.

Uprzejmie informujemy, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Zwracany towar powinien posiadać wszystkie metki oraz powinien posiadać oryginalne opakowanie producenta.
W przypadku wysyłki zwracanego towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki, aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie.

FORMULARZ ZWROTU (kliknij)

DO GÓRY

Wyświetl koszyk klienta

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.